HELLO STUDY poskytuje intenzivní kurzy angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé.

Proč právě začátečníci v angličtině?

Ovládat angličtinu se v dnešní době stává nezbytností, nicméně začít s ní od úplného začátku není jednoduché. Aby si člověk udržel motivaci a odhodlání, potřebuje rychle vidět alespoň nějaké výsledky a těch je velmi těžké dosáhnout, pokud budete mít jednu hodinu angličtiny týdně. Proto jsme se rozhodli poskytovat velice intenzivní víkendové kurzy, které našim studentům umožní se do jazyka skutečně ponořit a získat jeho základy dřív, než s ním ztratí trpělivost.

Náš styl výuky

Používat angličtinu se člověk nenaučí pasivně, a proto jsou naše lekce maximálně interaktivní. Budeme hrát hry, dělat doplňovačky, mluvit ve dvojicích i přede všemi, trénovat rychlé reakce a mnoho dalšího. Ve skupině nikdy nebude více než 7 studentů.

Naše učebny

Nemusíte se bát, že se vrátíte do školních lavic. Naše učebny jsou moderní a připomínají spíše zasedací místnosti. Navíc se k nám dostanete jen za 5 minut pešky z metra Florenc. Více se dozvíte tady: Kudy k nám

 

Máte otázky?
Ozvěte se na e-mail kurzy@hellostudy.cz, případně telefonicky na 777 023 938.

Kdo stojí za HELLO STUDY?
Náš tým 

 

Storno podmínky
Při omluvení se nejpozději 10 pracovních dnů před začátkem kurzu vracíme 100% částky. Později řešíme situaci individuálně na základě domluvy.

Vyhrazujeme si právo kurzy zrušit. V takovém případě bude vráceno 100% částky.

IČO: 07465084
Nejsem plátcem DPH.